| Nazwa marki: | HENGFU |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Warunki płatności: | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Struktura ram | Struktura układu z pionowym łukiem, grubość 35-45 mm; konstrukcja spawana ze stali z profilem wygrzewanym, powierzchnia podstawy wymaga obróbki frezowej, spawana ze stali H-beam 350#,i poddane działaniu antyrostycznemu po spawaniu; urządzenie do bicia bocznego z obracającym się walcem do bicia i mechanizmem wyrzucania złomu |
|---|---|
| Liczba tworzących się wierszy | 22 wiersze |
| Grubość paneli ściennych | 20 mm |
| Podsycacz materiału | Wyroby z tworzyw sztucznych |
| Sposób przekazywania | Przesyłka biegów |
| Prędkość obrotowa | 25 metrów/min |
| Rodzaj urządzenia do cięcia | Łańcuchy hydrauliczne |
| Moc pompy hydraulicznej | 4 kW |
| Materiał narzędzia | Stalo 45#, powierzchnia obrobiona twardym chromowaniem |
| Ramka | Niezależna ramka |
|---|---|
| Urządzenie do karmienia | Serwozadostówka |
| Wzmocnienie silnika | 10,5 kW (silnik serwowy) |
| Odwiert | 3 tony |
|---|---|
| Mechanizm rozluźniania/zaciskania | Uwolnienie segmentu wału: ręczne |
| Moc napędu głównego | 2.2 kW |