| Marka Adı: | HENGFU |
| Model Numarası: | Çift Katmanlı Rulo Şekillendirme Makinesi |
| Adedi: | 1 adet |
| Ödeme Koşulları: | T/T ile önceden %30 mevduat ve sevkıyattan önce teftiş onayından sonra %70 denge |
| Spesifikasyon | Ayrıntılar |
|---|---|
| Model Numarası | Çift katmanlı rulo şekillendirme makinesi |
| Durum | Yeni |
| Kullanımı | Çatı |
| Dış Boyutlar | 6500mm x 1300mm x 1200mm |
| Makine Çerçevesi | 300H çelik çerçeve |
| Dökme değirmen setlerinin sayısı | 13-11 satır kalıplama |
| Rulo malzemesi | 45# kaba döşeme, ince döşeme, dış daireli öğütme ve galvanizleme işlemi ile çelik |
| Döner malzemesi | 45 çelik |
| Hammaddeler | Galvanizli çelik levha, renkli çelik levha |
| Çek Çubuk | 35 mm galvanizli |
| Döner çapı | Φ70mm (Sıkı çekirdek) |
| Sürücünün Tipi | Zincir sürücüsü |
| Şekillendirme Hızı | 0-35M/min |
| Ana motor gücü | 7.5KW |
| Elektrikli Kontrol Sistemi | PLC |
| Kişiselleştirme | Özel |
| Kaynağı | Cangzhou, Hebei |
| Garanti | 1 yıl |