| Nazwa marki: | HENGFU |
| Numer modelu: | Maszyna do formowania rolek dwuwarstwowych |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Warunki płatności: | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Numer modelu | Dwustronna maszyna do formowania rolek |
| Stan | Nowy |
| Użycie | Dach |
| Wymiary zewnętrzne | 6500mm x 1300mm x 1200mm |
| Rama maszyny | Rama stalowa 300H |
| Liczba zestawów walcarek | 13-11 rzędów formowania |
| Materiał rolek | Stal 45# z tokarką zgrubną, tokarką precyzyjną, szlifowaniem okręgu zewnętrznego i obróbką galwaniczną |
| Materiał wrzeciona | Stal 45 |
| Materiały surowe | Blacha stalowa ocynkowana, blacha stalowa kolorowa |
| Pręt ściągający | Ocynkowany 35mm |
| Średnica wrzeciona | Φ70mm (Wał lity) |
| Typ napędu | Napęd łańcuchowy |
| Prędkość formowania | 0-35M/min |
| Moc silnika głównego | 7.5KW |
| System sterowania elektrycznego | PLC |
| Personalizacja | Dostosowane |
| Pochodzenie | Cangzhou, Hebei |
| Gwarancja | 1 rok |