| Marka Adı: | HENGFU |
| Adedi: | 1 adet |
| Ödeme Koşulları: | T/T ile önceden %30 mevduat ve sevkıyattan önce teftiş onayından sonra %70 denge |
| Model NO. | 686 Yuvarlak şekillendirme makinesi |
|---|---|
| Kullanımı | Çatı, Duvar, Yer |
| Hız | 0-40m/Min |
| Ana motor | 7.5kw |
| Voltaj | 380V / 50Hz, 3p veya Müşterinin talebi olarak özelleştirilmiş |
| Rol Stasyonu | 23 satır |
| Döner çapı | 80mm (sert çubuk) |
| Gönderim yöntemi | Döviz aktarımı |
| Kesim yöntemi | Doğrusal kılavuz kesme |
| Dokunmatik ekran | PLC |
| Kaynağı | Botou Cangzhou Hebei |
| Garanti | 1 yıl |