| Merknaam: | HENGFU |
| MOQ: | 1 stuk |
| Betalingsvoorwaarden: | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Model nr. | 686 Rollenvormende machine |
|---|---|
| Gebruik | Dak, muur, vloer |
| Versnelling | 0-40 m/min |
| Hoofdmotor | 7.5 kW |
| Spanning | 380V/50Hz, 3p of aangepast op verzoek van de klant |
| Rollerstation | 23 rijen |
| Spindeldiameter | 80 mm (vaste as) |
| Transmissiewijze | Versnellingsbak |
| Snijmethode | Lineaire geleidingsscheer |
| Touchscreen | PLC's |
| Oorsprong | Botou Cangzhou Hebei |
| Garantie | 1 jaar |