| Nazwa marki: | HENGFU |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Warunki płatności: | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Numer modelu | Maszyna do formowania 686 |
|---|---|
| Zastosowanie | Dach, ściana, podłoga |
| Prędkość | 0-40m/min |
| Silnik główny | 7,5 kW |
| Napięcie | 380V/50Hz, 3p lub dostosowane na życzenie klienta |
| Stacja rolek | 23 rzędy |
| Średnica wrzeciona | 80 mm (solidny wał) |
| Metoda transmisji | Przekładnia zębata |
| Metoda cięcia | Cięcie na prowadnicach liniowych |
| Ekran dotykowy | PLC |
| Pochodzenie | Botou Cangzhou Hebei |
| Gwarancja | 1 rok |