| Merknaam: | HENGFU |
| Modelnummer: | 820 Rolvormmachine met staande naad |
| MOQ: | 1 stuk |
| Betalingsvoorwaarden: | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Modelnummer | 820 |
|---|---|
| Conditie | Nieuw |
| Gebruik | Dak, Muur, Gebouw |
| Invoerbreedte | 1000mm |
| Machineframe | 400H Stalen Frame |
| Vormsnelheid | 0-35 M/min |
| Kleur | Aangepast |
| Type Aandrijving | Kettingaandrijving |
| Transmissiemethode | Hydraulische Druk |
| Aantal Walssets | 20 Rij Vorming |
| Asdiameter | Φ70mm (Massieve As) |
| Maatwerk | Aangepast |
| Invoermethode | Dubbele Hand Rocking Voedingsrek |
| Specificatie | 9300mm x 1400mm x 1100mm |
| Oorsprong | Cangzhou, Hebei |
| Garantie | 1 Jaar |