| Nazwa marki: | HENGFU |
| Numer modelu: | Maszyna do formowania rolek na rąbek stojący 820 |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Warunki płatności: | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Numer modelu | 820 |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Zastosowanie | Dach, Ściana, Budynek |
| Szerokość podawania | 1000 mm |
| Rama maszyny | Rama stalowa 400H |
| Prędkość formowania | 0-35 m/min |
| Kolor | Dostosowany |
| Typ napędu | Napęd łańcuchowy |
| Metoda transmisji | Ciśnienie hydrauliczne |
| Liczba zestawów walcarek | Formowanie 20 rzędów |
| Średnica wrzeciona | Φ70 mm (solidny wał) |
| Personalizacja | Dostosowany |
| Metoda podawania | Stojak podawczy z podwójnym ręcznym kołysaniem |
| Specyfikacja | 9300 mm x 1400 mm x 1100 mm |
| Pochodzenie | Cangzhou, Hebei |
| Gwarancja | 1 rok |