| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| Αριθμός μοντέλου: | 820 Μηχανή Μορφοποίησης Ρολών Μόνιμης Ραφής |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Αριθμός Μοντέλου | 820 |
|---|---|
| Κατάσταση | Καινούργιο |
| Χρήση | Στέγη, Τοίχος, Κτίριο |
| Πλάτος Τροφοδοσίας | 1000mm |
| Πλαίσιο Μηχανής | Πλαίσιο Χάλυβα 400H |
| Ταχύτητα Διαμόρφωσης | 0-35 M/min |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος Κίνησης | Μετάδοση με Αλυσίδα |
| Μέθοδος Μετάδοσης | Υδραυλική Πίεση |
| Αριθμός Σετ Κυλίνδρων | Μορφοποίηση 20 Σειρών |
| Διάμετρος Άξονα | Φ70mm (Συμπαγής Άξονας) |
| Προσαρμογή | Προσαρμοσμένο |
| Μέθοδος Τροφοδοσίας | Σχάρα Τροφοδοσίας Διπλής Χειροκίνητης Ραβδώσεως |
| Προδιαγραφή | 9300mm x 1400mm x 1100mm |
| Προέλευση | Cangzhou, Hebei |
| Εγγύηση | 1 Έτος |