| Marka Adı: | HENGFU |
| Model Numarası: | 820 Dik Dikiş Rulo Şekillendirme Makinesi |
| Adedi: | 1 adet |
| Ödeme Koşulları: | T/T ile önceden %30 mevduat ve sevkıyattan önce teftiş onayından sonra %70 denge |
| Model Numarası | 820 |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Kullanımı | Çatı, Duvar, Bina |
| Besleme genişliği | 1000 mm |
| Makine Çerçevesi | 400H çelik çerçeve |
| Şekillendirme Hızı | 0-35 M/min |
| Renk | Özel |
| Sürücünün Tipi | Zincir iletim |
| Gönderim Yöntemi | Hidrolik basınç |
| Dökme değirmen setlerinin sayısı | 20 Sıra Kalıplama |
| Döner çapı | Φ70mm (Sıkı Çubuk) |
| Kişiselleştirme | Özel |
| Besleme Yöntemi | Çift El Salkımlı Besleme Taşı |
| Spesifikasyon | 9300mm x 1400mm x 1100mm |
| Kaynağı | Cangzhou, Hebei |
| Garanti | 1 yıl |