| Marka Adı: | HENGFU |
| Adedi: | 1 adet |
| Ödeme Koşulları: | T/T ile önceden %30 mevduat ve sevkıyattan önce teftiş onayından sonra %70 denge |
| Öğe | Özellik |
|---|---|
| Uygulanabilir Malzeme | Galvanizli çelik sac; Yangın geciktirici kumaş |
| Malzeme Kalınlığı | Galvanizli sac: 0,3-0,6 mm |
| Malzeme Genişliği | Galvanizli sac: 50-105 mm Yangın geciktirici kumaş: 120-450 mm |
| Bitmiş Ürün Genişliği | 180-600 mm |
| Şekillendirme İstasyonları | 12 istasyon |
| Ana Mil | Cr40 çelik, hassas işlenmiş |
| Rulolar | Yüksek kaliteli Gcr15 rulman çeliği, 0,05 mm sert krom kaplama |
| Ana Motor | Redüktörlü 3 KW |
| Şekillendirme Hızı | 6-8 m/dak |
| Makine Gövdesi | 80*80 kare boru kaynaklı yapı; 14 mm kalınlığında dikey plaka |
| Voltaj | 380V / 50Hz / 3 Faz (özelleştirilebilir) |
| Genel Boyutlar | Yaklaşık 3,5 m * 2 m * 1,5 m |
| Çalışma Akışı | Açma → Servo besleme ve delme → Rulo şekillendirme → Delme → Kesme → Toplama |
| Ekipman Konfigürasyonu | Ana şekillendirme makinesi: 1 set Delme ve kesme kalıpları: 4 set Kontrol sistemi: 1 set Servo besleme ve delme ünitesi: 1 set Hidrolik güç ünitesi: 1 set Elektrikli açıcı: 2 set Elektrikli sarıcı: 1 set |