| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Στοιχείο | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο Υλικό | Γαλβανισμένο χαλύβδινο φύλλο; Πυρίμαχο ύφασμα |
| Πάχος Υλικού | Γαλβανισμένο φύλλο: 0,3-0,6 mm |
| Πλάτος Υλικού | Γαλβανισμένο φύλλο: 50-105 mm Πυρίμαχο ύφασμα: 120-450 mm |
| Πλάτος Τελικού Προϊόντος | 180-600 mm |
| Στάσεις Διαμόρφωσης | 12 στάσεις |
| Κύριος Άξονας | Χάλυβας Cr40, κατεργασμένος με ακρίβεια |
| Κύλινδροι | Χάλυβας ρουλεμάν υψηλής ποιότητας Gcr15, επιχρωμίωση 0,05 mm |
| Κύριος Κινητήρας | 3 KW με μειωτήρα κυκλοειδούς τροχού |
| Ταχύτητα Διαμόρφωσης | 6-8 m/min |
| Πλαίσιο Μηχανής | Συγκολλητή κατασκευή τετραγωνικού σωλήνα 80*80; κάθετη πλάκα πάχους 14 mm |
| Τάση | 380V / 50Hz / 3Φάση (προσαρμόσιμη) |
| Συνολικές Διαστάσεις | Περίπου 3,5 m * 2 m * 1,5 m |
| Ροή Εργασίας | Ξετύλιγμα → Σερβοτροφοδότηση & διάτρηση → Διαμόρφωση κυλίνδρων → Διάτρηση → Κοπή → Συλλογή |
| Διαμόρφωση Εξοπλισμού | Κύρια μηχανή διαμόρφωσης: 1 σετ Καλούπια διάτρησης & κοπής: 4 σετ Σύστημα ελέγχου: 1 σετ Μονάδα σερβοτροφοδότησης & διάτρησης: 1 σετ Υδραυλική μονάδα ισχύος: 1 σετ Ηλεκτρικό ξετυλιχτήριο: 2 σετ Ηλεκτρικό τυλιχτήριο: 1 σετ |