| Merknaam: | HENGFU |
| Modelnummer: | Ridge-tegelmachine |
| MOQ: | 1 stuk |
| Betalingsvoorwaarden: | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Modelnummer | Ridge-tegelmachine |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Toepassing | De bouw van daken |
| Voedingsbreedte | 310 mm |
| Machinesysteem | 350H staalframe |
| Snelheid van vorming | 0-8 meter per minuut |
| Kleur | Op maat |
| Strijdtype | Keten aandrijving |
| Transmissiewijze | Elektrisch |
| Deeltjes van rollende molens | 14 Rijvorming |
| Spindeldiameter | Φ70 mm (vaste as) |
| Aanpassing | Beschikbaar |
| Scherkracht | 4 kW |
| Specificatie | 6000 mm x 1300 mm x 1400 mm |
| Oorsprong | Cangzhou, Hebei |
| Garantie | 1 jaar |