| Marka Adı: | HENGFU |
| Model Numarası: | Ridge fayans makinesi |
| Adedi: | 1 adet |
| Ödeme Koşulları: | T/T ile önceden %30 mevduat ve sevkıyattan önce teftiş onayından sonra %70 denge |
| Model Numarası | Mahya kiremit makinesi |
| Durum | Yeni |
| Uygulama | Çatı İnşaatı |
| Besleme Genişliği | 310mm |
| Makine Gövdesi | 350H Çelik Gövde |
| Şekillendirme Hızı | 0-8 Metre/Dakika |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Tahrik Tipi | Zincir Tahrik |
| İletim Yöntemi | Elektrikli |
| Rulo Değirmeni Setleri | 14 Sıra Kalıplama |
| Mil Çapı | Φ70mm (Masif Mil) |
| Özelleştirme | Mevcut |
| Kesme Gücü | 4kW |
| Özellikler | 6000mm x 1300mm x 1400mm |
| Menşei | Cangzhou, Hebei |
| Garanti | 1 Yıl |