| Nazwa marki: | HENGFU |
| Numer modelu: | Maszyna do płytek z grzbietu |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Warunki płatności: | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Numer modelu | Maszyna do dachówek gąsiorowych |
| Stan | Nowy |
| Zastosowanie | Budowa dachu |
| Szerokość podawania | 310 mm |
| Rama maszyny | Rama stalowa 350H |
| Prędkość formowania | 0-8 metrów/minutę |
| Kolor | Dostosowany |
| Typ napędu | Napęd łańcuchowy |
| Metoda transmisji | Elektryczna |
| Zestawy walcarek | 14 rzędów formowania |
| Średnica wrzeciona | φ70 mm (pełny wał) |
| Personalizacja | Dostępna |
| Moc cięcia | 4 kW |
| Specyfikacja | 6000 mm x 1300 mm x 1400 mm |
| Pochodzenie | Cangzhou, Hebei |
| Gwarancja | 1 rok |