| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| Αριθμός μοντέλου: | Μηχανή κεραμιδίων |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Αριθμός Μοντέλου | Μηχανή κεραμιδιών στέγης |
| Κατάσταση | Καινούργιο |
| Εφαρμογή | Κατασκευή Στέγης |
| Πλάτος Τροφοδοσίας | 310mm |
| Πλαίσιο Μηχανής | Πλαίσιο από χάλυβα 350H |
| Ταχύτητα Διαμόρφωσης | 0-8 Μέτρα/Λεπτό |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος Κίνησης | Κίνηση Αλυσίδας |
| Μέθοδος Μετάδοσης | Ηλεκτρική |
| Σετ Κυλίνδρων | 14 Σειρές Μορφοποίησης |
| Διάμετρος Άξονα | Φ70mm (Συμπαγής Άξονας) |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμη |
| Ισχύς Κοπής | 4kW |
| Προδιαγραφή | 6000mm x 1300mm x 1400mm |
| Προέλευση | Cangzhou, Hebei |
| Εγγύηση | 1 Έτος |