| Merknaam: | HENGFU |
| MOQ: | 1 stuk |
| Betalingsvoorwaarden: | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Rolvormsectie | |
|---|---|
| Frameconstructie | Precisiefrezen van vierkante kokers |
| Aantal vormpassen | 16 rijen |
| Wanddikte | 20mm |
| Toevoerrek | Tweehandige cranktoevoerband met mes trekker |
| Configuratie elektrisch besturingssysteem | Gesplitste touchscreen elektrische schakelkast met afstandsbediening |
| Schroeven/Trekstangen | Standaard schroeven, 35 trekstangen |
| Roller snelheid | 0,5m/min, 4m/min |
| Vormrollen | 45# staal, ruwe bewerking + nabewerking + externe cilindrische slijpen + galvaniseren, hardheid 45-50 HRC |
| Snijapparaat | 5,5kW servo elektrische snijder |
| Vermogen hydraulische pomp | 4KW |
| Stempelsectie | |
| Rek | Vrijstaand rek |
| Toevoerapparaat | Servo toevoer |
| Vermogen toevoermotor | 1,5 kW servomotor |