| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Τμήμα Διαμόρφωσης με Κύλιση | |
|---|---|
| Δομή πλαισίου | Φρεζάρισμα ακριβείας τετράγωνων κουτιών |
| Αριθμός περασμάτων διαμόρφωσης | 16 σειρές |
| Πάχος τοιχώματος | 20mm |
| Σχάρα τροφοδοσίας | Ζώνη τροφοδοσίας με μανιβέλα δύο χεριών με έλξη μαχαιριού |
| Διαμόρφωση ηλεκτρικού συστήματος ελέγχου | Διαχωρισμένο κουτί ηλεκτρικού ελέγχου με οθόνη αφής και τηλεχειριστήριο |
| Βίδες/Ράβδοι έλξης | Τυπικές βίδες, ράβδοι έλξης 35 |
| Ταχύτητα κυλίνδρου | 0,5m/min, 4m/min |
| Κύλινδροι διαμόρφωσης | Χάλυβας 45#, χονδρική κατεργασία + φινίρισμα + εξωτερική κυλινδρική λείανση + ηλεκτρολυτική επιμετάλλωση, σκληρότητα 45-50 HRC |
| Συσκευή κοπής | Σερβο ηλεκτρική κοπή 5,5kW |
| Ισχύς υδραυλικής αντλίας | 4KW |
| Τμήμα διάτρησης | |
| Ράγα | Ανεξάρτητη ράγα |
| Συσκευή τροφοδοσίας | Σερβο τροφοδοσία |
| Ισχύς κινητήρα τροφοδοσίας | Σερβο κινητήρας 1,5 kW |