| Nazwa marki: | HENGFU |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Warunki płatności: | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Sekcja formowania rolki | |
|---|---|
| Struktura ramy | Precyzyjne frezowanie pudełek kwadratowych |
| Liczba przepustek do formowania | 16 wierszy |
| Grubość paneli ściennych | 20 mm |
| Zestaw do podawania | Zestaw podawany dwustronnie, z nożem |
| Konfiguracja układu sterowania elektrycznego | Skrzynka sterująca elektryczna z rozdzielonym ekranem dotykowym z zdalnym sterowaniem |
| Śruby/pręty ciągnące | Standardowe śruby, 35 prętów |
| Prędkość walcowania | 00,5 m/min, 4 m/min |
| Pozostałe maszyny | 45# stal, obróbka surowa + obróbka końcowa + zewnętrzne szlifowanie cylindryczne + galwanizacja, twardość 45-50 HRC |
| Urządzenie do strzyżenia | 50,5 kW serwoelektryczne obcięcie |
| Moc pompy hydraulicznej | 4 kW |
| Sekcja przebicia | |
| Zestaw | Zestaw stojący samodzielnie |
| Urządzenie do karmienia | Serwo zasilające |
| Moc silnika zasilającego | 1Serwomotor o mocy 0,5 kW |