| Marka Adı: | HENGFU |
| Adedi: | 1 adet |
| Ödeme Koşulları: | T/T ile önceden %30 mevduat ve sevkıyattan önce teftiş onayından sonra %70 denge |
| Rulo Şekillendirme Bölümü | |
|---|---|
| Kasa yapısı | Kare kutuların hassas frezelenmesi |
| Şekillendirme geçiş sayısı | 16 sıra |
| Duvar paneli kalınlığı | 20mm |
| Besleme rafı | Bıçak çekmeli iki elle krank besleme bandı |
| Elektrik kontrol sistemi konfigürasyonu | Uzaktan kumandalı bölünmüş dokunmatik ekranlı elektrik kontrol kutusu |
| Vidalar/Çekme Çubukları | Standart vidalar, 35 çekme çubuğu |
| Rulo hızı | 0.5m/dk, 4m/dk |
| Şekillendirme ruloları | 45# çelik, kaba işleme + ince tornalama + dış silindirik taşlama + elektrokaplama, sertlik 45-50 HRC |
| Kesme cihazı | 5.5kW servo elektrikli kesici |
| Hidrolik pompa gücü | 4KW |
| Delme Bölümü | |
| Raf | Serbest duran raf |
| Besleme cihazı | Servo besleme |
| Besleme motor gücü | 1.5 kW servo motor |