| Merknaam: | HENGFU |
| MOQ: | 1 stuk |
| Betalingsvoorwaarden: | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Item | Specificatie |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0,35-0,5 mm |
| Voedingsbreedte | 125 mm / 156,2 mm |
| Vormstations | 14 rijen |
| Hoofdas | Φ56 mm, 45# staal |
| Rol Snelheid | ≤25 m/min |
| Totaal Vermogen | 12 kW |
| Voltage | 380V 50Hz 3Fase |
| Machine Afmetingen | 9×1×1,3 m |
| Gewicht | 3100 kg |
| Besturingssysteem | PLC + Touchscreen |
| Bedieningstaal | Russisch / Engels |
| Ontroller Capaciteit | 1000 kg |
| Snijder Type | Hydraulische Vliegende Schaar |