| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Στοιχείο | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Πάχος Υλικού | 0,35-0,5 mm |
| Πλάτος Τροφοδοσίας | 125 mm / 156,2 mm |
| Σταθμοί Διαμόρφωσης | 14 σειρές |
| Κύριος Άξονας | Φ56 mm, χάλυβας 45# |
| Ταχύτητα Κύλισης | ≤25 m/min |
| Συνολική Ισχύς | 12 kW |
| Τάση | 380V 50Hz 3Φάση |
| Μέγεθος Μηχανήματος | 9×1×1,3 m |
| Βάρος | 3100 kg |
| Σύστημα Ελέγχου | PLC + Οθόνη Αφής |
| Γλώσσα Λειτουργίας | Ρωσικά / Αγγλικά |
| Χωρητικότητα Αποτυλιχτήρα | 1000 kg |
| Τύπος Κόφτη | Υδραυλική Ιπτάμενη Ψαλιδιά |