| Nazwa marki: | HENGFU |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Warunki płatności: | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Pozycja | Specyfikacja |
|---|---|
| Gęstość materiału | 00,35-0,5 mm |
| Szerokość podawania | 125 mm / 156,2 mm |
| Tworzenie stacji | 14 wierszy |
| Włócznik główny | Φ56 mm, 45# stali |
| Prędkość obrotowa | ≤ 25 m/min |
| Całkowita moc | 12 kW |
| napięcie | 380 V 50 Hz 3 fazy |
| Wielkość maszyny | 9 × 1 × 1,3 m |
| Waga | 3100 kg |
| System sterowania | PLC + ekran dotykowy |
| Język operacji | Rosyjski / angielski |
| Pojemność odwiertów | 1000 kg |
| Rodzaj cięcia | Hydrauliczne koszyki lotnicze |