| Marka Adı: | HENGFU |
| Adedi: | 1 adet |
| Ödeme Koşulları: | T/T ile önceden %30 mevduat ve sevkıyattan önce teftiş onayından sonra %70 denge |
| Ürün | Spesifikasyon |
|---|---|
| Malzeme Kalınlığı | 0.35-0.5 mm |
| Besleme genişliği | 125 mm / 156.2 mm |
| Stasyonları Oluşturmak | 14 satır |
| Ana şafta | Φ56 mm, 45# çelik |
| Dökme hızı | ≤25 m/min |
| Toplam Güç | 12 kW |
| Voltaj | 380V 50Hz 3 fazlı |
| Makine Boyutu | 9×1×1,3 m |
| Ağırlık | 3100 kg |
| Kontrol Sistemi | PLC + dokunmatik ekran |
| Operasyon Dili | Rusça / İngilizce |
| Dökme kapasitesi | 1000 kg |
| Kesme tipi | Hidrolik Uçan Kısma |