| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| Αριθμός μοντέλου: | Μηχανή διαμόρφωσης ρολού μεταλλικού πάνελ τοίχου προφίλ |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Ειδικότητα | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Δομή πλαισίου | Βιότοπη δομή πλαισίου, πάχους 35-45 mm. Σιδηρομεταλλική κατασκευή με ελαστικό προφίλ με συγκόλληση δέσμης H 350#. Επεξεργασία της επιφάνειας της βάσης με προστασία από τη σκουριά |
| Συσκευή χτυπήματος πλάτων | Τεχνικές συσκευές για την κατασκευή ή την επεξεργασία συσκευών για την κατασκευή ή την επεξεργασία συσκευών για την κατασκευή ή την επεξεργασία συσκευών |
| Αριθμός γραμμών που σχηματίζονται | 22 σειρές |
| Μοντέλο τοίχου | 20 χιλιοστά |
| Υλικό τροφοδοσίας | Δύοχρονη τροφοδοτική με στροφή με κόψιμο |
| Μέθοδος μετάδοσης | Μετατροπής |
| Ταχύτητα τροχιάς | 25 μέτρα/λεπτο |
| Τύπος συσκευής κοπής | Υδραυλικά ψαλίδια |
| Δύναμη υδραυλικής αντλίας | 4 kW |
| Υλικό εργαλείου | 45# χάλυβα με σκληρή χρωματοποίηση επιφανείας |
| Συστατικό | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Φρέμα | Ανεξάρτητη σχεδίαση πλαισίου |
| Συσκευή τροφοδοσίας | Εφοδιασμός με σέρβο |
| Ενέργεια κινητήρα τροφοδοσίας | 1.5 kW (υπηρετικός κινητήρας) |
| Συστατικό | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Δυνατότητα ξετυλίγματος | 3 τόνους |
| Μηχανισμός χαλάρωσης/σφίξης | Ελαστικότητα τμήματος άξονα: χειροκίνητη λειτουργία |
| Δύναμη κύριας κίνησης | 2.2 kW |