| Marka Adı: | HENGFU |
| Model Numarası: | Profil Metal Duvar Paneli Rulo Şekillendirme Makinesi |
| Adedi: | 1 adet |
| Ödeme Koşulları: | T/T ile önceden %30 mevduat ve sevkıyattan önce teftiş onayından sonra %70 denge |
| Özellik | Spesifikasyon |
|---|---|
| Çerçeve Yapısı | Dikey kemerli çerçeve yapısı, 35-45 mm kalınlığı; 350# H kiriş kaynaklı küvetli profilli çelik yapısı; Pas koruması ile taban yüzeyi frezeleme işlemi |
| Yan yumruklama cihazı | Çöp atma mekanizması ile dönen yumruk yuvarlak |
| Sıralama Sayısı | 22 satır |
| Duvar paneli kalınlığı | 20 mm |
| Malzeme besleyicisi | Çekici kesicisi olan iki elli kanatlı besleyici |
| Gönderim Yöntemi | Döviz sürücüsü |
| Dökme hızı | 25 metre/dakika |
| Kesme Cihazı Tipi | Hidrolik makaslar |
| Hidrolik pompa gücü | 4 kW |
| Araç malzemesi | 45# çeliği sert kromlu yüzey işlemi ile |
| Bileşen | Spesifikasyon |
|---|---|
| Çerçeve | Bağımsız çerçeve tasarımı |
| Besleme cihazı | Servo besleyici |
| Motor Gücünü Besle | 1.5 kW (servo motor) |
| Bileşen | Spesifikasyon |
|---|---|
| Rulo açma kapasitesi | 3 ton |
| Çıkarma/Taplama Mekanizmi | Çubuk bölümünün gevşetilmesi: El ile çalıştırılması |
| Ana tahrik gücü | 2.2 kW |