| Merknaam: | HENGFU |
| Modelnummer: | PROFIEL Het Comité van de Muur van het metaal Broodje dat Machine vormt |
| MOQ: | 1 stuk |
| Betalingsvoorwaarden: | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Kenmerken | Specificatie |
|---|---|
| Ruimte structuur | Verticaal gebogen frameconstructie, 35-45 mm dik; gegalvaniseerde profiel staalconstructie met 350# H-balk lassen; basis oppervlak freesbehandeling met roestbescherming |
| Zijdelingse punchmachine | met een diameter van niet meer dan 50 mm |
| Aantal vormen van rijen | 22 rijen |
| Dikte van het wandpaneel | 20 mm |
| Materiaalvoeder | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Transmissiewijze | Versnellingsmotor |
| Rolingssnelheid | 25 meter/minute |
| Tipe snijapparaat | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Hydraulische pompvermogen | 4 kW |
| Werktuigmateriaal | 45# staal met hardchroomoppervlakte |
| Component | Specificatie |
|---|---|
| Frame | Onafhankelijk ontwerp van het frame |
| Voedingstoestel | Servovovoeder |
| Voedingsmotorkracht | 1.5 kW (servomotor) |
| Component | Specificatie |
|---|---|
| Vermogen van de ontroller | 3 ton |
| Verwijderings-/klemmechanisme | Aflossen van het assegment: handmatige bediening |
| Hoofd aandrijflijn | 2.2 kW |