| Nazwa marki: | HENGFU |
| Numer modelu: | Maszyna do formowania rolek metalowych paneli ściennych |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Warunki płatności: | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Cechy | Specyfikacja |
|---|---|
| Struktura ram | Struktura pionowo łukowej ramy, grubość 35-45 mm; konstrukcja stalowa z profilem wygrzewanym z spawaniem wiązki H 350#; obróbka frezowania powierzchni podstawy z ochroną antyrostą |
| Urządzenie do bicia boków | Wyrzutki z koła |
| Liczba tworzących się wierszy | 22 wiersze |
| Grubość paneli ściennych | 20 mm |
| Podsycacz materiału | Wyroby z tworzyw sztucznych |
| Sposób przekazywania | Przesyłka biegów |
| Prędkość obrotowa | 25 metrów/min |
| Rodzaj urządzenia do cięcia | Łańcuchy hydrauliczne |
| Moc pompy hydraulicznej | 4 kW |
| Materiał narzędzia | Stal 45# z twardym chromowaniem powierzchni |
| Składnik | Specyfikacja |
|---|---|
| Ramka | Niezależna konstrukcja ramy |
| Urządzenie do karmienia | Serwozadostówka |
| Wzmocnienie silnika | 10,5 kW (silnik serwowy) |
| Składnik | Specyfikacja |
|---|---|
| Pojemność rozwijania | 3 tony |
| Mechanizm rozluźniania/zaciskania | Uwolnienie segmentu wału: obsługa ręczna |
| Moc napędu głównego | 2.2 kW |