| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Βασική παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| πλάτος τροφοδοσίας | 1300 χιλιοστά |
| Αποτελεσματικό πλάτος σχηματισμού | 1250 χιλιοστά |
| Δυνατότητα επεξεργασίας | 1-2 mm (κοινά: 2 mm) |
| Κύρια ισχύς κινητήρα | 7.5KW (Σανγκάης Motor) |
| Ταχύτητα εξόδου πλάκας | 15-25M/min |
| Λάθος μήκους | ±1 mm |
| Τρόπος κοπής | Ηλεκτρική κούρεμα (χωρίς κούρεμα, τηλεχειριζόμενη) |
| Σύστημα ελέγχου | Εικονική οθόνη PLC |
| Εξωτερική τάση | Τριφογενής 380V 50HZ |
| Τρόπος μετάδοσης | Μετατροπής |
| Βασικό υλικό | Ρολάντες 45Cr σβήσιμα/καθαρισμένα/χρωματισμένα |
| Διαδικασία παραγωγής | Αποσύνδεση→Ταΐση→Το σχηματισμό ρόλων→Κατακόμωση→Εξαγωγή |