| Merknaam: | HENGFU |
| MOQ: | 1 stuk |
| Betalingsvoorwaarden: | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Kernparameter | Specificatie |
|---|---|
| Toepasselijk materiaal | van roestvrij staal |
| Voedingsbreedte | 1300 mm |
| Effectieve vormbreedte | 1250 mm |
| Verwerkbare dikte | 1-2 mm (Gebruikelijk: 2 mm) |
| Hoofdmotorvermogen | 7.5 kW (Shanghai Motor) |
| Plaat uitslag snelheid | 15-25M/min |
| Lengtefout | ± 1 mm |
| Snijstand | Elektrische scheer (schermvrij, op afstand bediend) |
| Controlesysteem | PLC split touchscreen |
| Externe spanning | driefasige 380V 50HZ |
| Transmissie-modus | Versnellingsmotor |
| Belangrijkste informatie | met een vermogen van niet meer dan 50 W |
| Productielijnproces | Onrolling→Voeding→Rollforming→Snijden→Uitgang |