| Marka Adı: | HENGFU |
| Adedi: | 1 adet |
| Ödeme Koşulları: | T/T ile önceden %30 mevduat ve sevkıyattan önce teftiş onayından sonra %70 denge |
| Çekirdek Parametre | Özellik |
|---|---|
| Uygulanabilir Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Besleme Genişliği | 1300mm |
| Etkili Şekillendirme Genişliği | 1250mm |
| İşlenebilir Kalınlık | 1-2mm (Yaygın: 2mm) |
| Ana Motor Gücü | 7.5KW (Shanghai Motor) |
| Levha Çıkış Hızı | 15-25M/dak |
| Uzunluk Hatası | ±1mm |
| Kesme Modu | Elektrikli kesme (çapak bırakmaz, uzaktan kumanda) |
| Kontrol Sistemi | PLC bölünmüş dokunmatik ekran |
| Harici Voltaj | Üç fazlı 380V 50HZ |
| Şanzıman Modu | Dişli tahrik |
| Anahtar Malzeme | 45Cr söndürülmüş/tavlanmış/krom kaplı rulolar |
| Üretim Hattı Süreci | Açma→Besleme→Rulo Şekillendirme→Kesme→Çıkış |