| Nazwa marki: | HENGFU |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Warunki płatności: | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Parametry podstawowe | Specyfikacja |
|---|---|
| Materiał stosowany | Pozostałe |
| Szerokość podawania | 1300 mm |
| Skuteczna szerokość kształtowania | 1250 mm |
| Gęstość do przetworzenia | 1-2 mm (powszechne: 2 mm) |
| Moc silnika głównego | 7.5 kW (Shanghai Motor) |
| Prędkość wyjścia płyty | 15-25M/min |
| Błąd długości | ±1 mm |
| Tryb cięcia | Elektryczne strzyżenie (bez szczelinowania, zdalnie sterowane) |
| System sterowania | PLC rozdzielony ekran dotykowy |
| napięcie zewnętrzne | Trójfazowe 380V 50HZ |
| Tryb transmisji | Przesyłka biegów |
| Kluczowy materiał | Wręby wygaszone/przehamowane/chromowane 45Cr |
| Proces linii produkcyjnej | Odwijanie→Pracowanie→Rolowanie→Rozcięcie→Wydobycie |