| Marka Adı: | HENGFU |
| Model Numarası: | Fotovoltaik sismik braket şekillendirme makinesi |
| Adedi: | 1 adet |
| Ödeme Koşulları: | T/T ile önceden %30 mevduat ve sevkıyattan önce teftiş onayından sonra %70 denge |
| Model | Fotovoltaik sismik bracket oluşturma makinesi |
| Durum | Yeni |
| Kullanımı | Çatı |
| Makine Çerçevesi | Kutu kaynak çerçevesi |
| Rulo Setleri Sayısı | 24 seri ana rulo |
| Döner çapı | Φ80mm (Sıkı çubuk) |
| İletişim Modu | Değişiklik |
| Şekillendirme Hızı | 8m-50m/dakika |
| Kesim Yöntemi | Hidrolik kesme |
| Elektrikli Kontrol Sistemi | PLC |
| Kişiselleştirme | Özel |
| Spesifikasyon | 2250mm*1250mm*1400mm |
| Kaynağı | Cangzhou, Hebei |
| Garanti | 1 yıl |
| Üretim Kapasitesi | 400/set |