| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| Αριθμός μοντέλου: | Φωτοβολταϊκή μηχανή διαμόρφωσης σεισμικών βραχιόνων |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Μοντέλο | Μηχανή διαμόρφωσης φωτοβολταϊκών αντισεισμικών βραχιόνων |
| Κατάσταση | Καινούργιο |
| Χρήση | Στέγη |
| Πλαίσιο Μηχανής | Πλαίσιο συγκόλλησης τύπου κουτιού |
| Αριθμός Σετ Κυλίνδρων | 24 σετ κύριων κυλίνδρων |
| Διάμετρος Άξονα | Φ80mm (Συμπαγής άξονας) |
| Τρόπος Μετάδοσης | Μετάδοση με κιβώτιο ταχυτήτων |
| Ταχύτητα Διαμόρφωσης | 8m-50m/min |
| Μέθοδος Κοπής | Υδραυλική κοπή |
| Ηλεκτρικό Σύστημα Ελέγχου | PLC |
| Προσαρμογή | Προσαρμοσμένο |
| Προδιαγραφή | 2250mm*1250mm*1400mm |
| Προέλευση | Cangzhou, Hebei |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Παραγωγική Ικανότητα | 400/Σετ |