| Nazwa marki: | HENGFU |
| Numer modelu: | Maszyna do formowania wsporników sejsmicznych fotowoltaicznych |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Warunki płatności: | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Model | Maszyna do tworzenia uchwytów sejsmicznych fotowoltaicznych |
| Warunki | Nowy |
| Użycie | Dach |
| Ramka maszyny | Ramy spawalnicze pudełka |
| Liczba zestawów rol | 24 zestawy rol głównych |
| Średnica wrotnika | Φ80 mm (włókno stałe) |
| Tryb transmisji | Przekaz skrzyni biegów |
| Szybkość formowania | 8m-50m/min |
| Metoda cięcia | Obcięcie hydrauliczne |
| System sterowania elektrycznego | PLC |
| Dostosowanie | Zindywidualizowane |
| Specyfikacja | 2250mm*1250mm*1400mm |
| Pochodzenie | Cangzhou, Hebei |
| Gwarancja | 1 rok |
| Pojemność produkcyjna | 400/zestaw |