| Merknaam: | HENGFU |
| Modelnummer: | Fotovoltaïsche seismische beugelvormmachine |
| MOQ: | 1 stuk |
| Betalingsvoorwaarden: | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Model | fotovoltaïsche seismische beugelvormmachine |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Gebruik | Daken |
| Machinesysteem | Box lassen frame |
| Aantal rollen | 24 sets hoofdrollen |
| Spindeldiameter | Φ80 mm (vaste as) |
| Transmissie-modus | Versnellingsbaktransmissie |
| Snelheid van vorming | 8m-50m/min |
| Snijmethode | Hydraulisch scheeren |
| Elektrisch besturingssysteem | PLC's |
| Aanpassing | Op maat |
| Specificatie | 2250 mm*1250 mm*1400 mm |
| Oorsprong | Cangzhou, Hebei |
| Garantie | 1 jaar |
| Productiecapaciteit | 400/set |