| Merknaam: | HENGFU |
| Modelnummer: | Kleine golfplaten dakplaatmachine |
| MOQ: | 1 stuk |
| Betalingsvoorwaarden: | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Productnaam | Kleine Golfplaten Hoge Snelheid Metaaldak Machine |
| Totale Afmetingen | 7000mm × 1300mm × 1400mm |
| Pakket | Naked |
| Machinechassis | 350#H Staal |
| Middelste Plaat | 16mm Dik |
| Rijen | 13 Rijen |
| As | 70mm Diameter Massieve As, Cilindrisch Slijpen, Sleuf |
| Wiel Materiaal | 45# Staal |
| Afstandhouder | Verdikte Afstandhouder, Oppervlak Gespoten |
| Trekstang | 35mm Diameter Gegalvaniseerde Trekstang |
| Plaat Uitvoersnelheid | 30-35 m/min |
| Gewicht | 4 Ton |