| Nazwa marki: | HENGFU |
| Numer modelu: | Mała maszyna do produkcji blachy falistej |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Warunki płatności: | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Nazwa produktu | Małe, faliste, szybkie metalowe maszyny dachowe |
| Ogólne wymiary | Poziom emisji: |
| Pakiet | Nagie |
| Podwozie wyposażenia | 350#H stal |
| Płytka środkowa | 16 mm grubości |
| Rzędy | 13 wierszy |
| Włócznik | 70 mm średnicy solidny wał, szlifowanie cylindryczne, wkład klucza |
| Materiał koła | 45# Stal |
| Odległość | Zgrubiony rozkładnik, powierzchnia opryskana |
| Wiązanie | 35 mm średnicy galwanizowany sznurek |
| Prędkość wyjścia z płyty | 30-35 m/min |
| Waga | 4 tony |