| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| Αριθμός μοντέλου: | Μηχάνημα λαμαρίνας μικρής κυματοειδούς στέγης |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Όνομα Προϊόντος | Μικρή Μηχανή Μεταλλικής Στέγης Υψηλής Ταχύτητας με Κυματοειδή Μορφή |
| Συνολικές Διαστάσεις | 7000mm × 1300mm × 1400mm |
| Συσκευασία | Γυμνό |
| Σασί Εξοπλισμού | 350#H Χάλυβας |
| Μεσαία Πλάκα | 16mm Παχύ |
| Σειρές | 13 Σειρές |
| Άξονας | Συμπαγής Άξονας διαμέτρου 70mm, Κυλινδρική Λείανση, Εισαγωγή Κλειδιού |
| Υλικό Τροχού | 45# Χάλυβας |
| Αποστάτης | Πυκνωμένος Αποστάτης, Επιφάνεια Ψεκασμένη |
| Ράβδος Σύνδεσης | Γαλβανισμένη Ράβδος Σύνδεσης διαμέτρου 35mm |
| Ταχύτητα Εξόδου Πλάκας | 30-35 m/min |
| Βάρος | 4 Τόνοι |