| Marka Adı: | HENGFU |
| Model Numarası: | Küçük Oluklu Çatı Sayfası Makinası |
| Adedi: | 1 adet |
| Ödeme Koşulları: | T/T ile önceden %30 mevduat ve sevkıyattan önce teftiş onayından sonra %70 denge |
| Ürün Adı | Küçük Oluklu Yüksek Hızlı Metal Çatı Makinesi |
| Genel Boyutlar | 7000mm × 1300mm × 1400mm |
| Paket | Çıplak |
| Ekipman Şasisi | 350#H Çelik |
| Orta Plaka | 16mm Kalınlık |
| Sıra | 13 Sıra |
| Mil | 70mm Çaplı Masif Mil, Silindirik Taşlama, Anahtar Girişi |
| Tekerlek Malzemesi | 45# Çelik |
| Ayrıcı | Kalınlaştırılmış Ayrıcı, Yüzey Spreyli |
| Bağlantı Çubuğu | 35mm Çaplı Galvanizli Bağlantı Çubuğu |
| Levha Çıkış Hızı | 30-35 m/dak |
| Ağırlık | 4 Ton |