| Merknaam: | HENGFU |
| MOQ: | 1 stuk |
| Betalingsvoorwaarden: | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Toepasselijk materiaal | Gegalvaniseerde plaat (0,3-0,6 mm) |
| Verzinkte plaatbreedte | 50-105 mm |
| Brandbestendige stofbreedte | 120-450 mm |
| Breedte van het eindproduct | 180-600 mm |
| Werkstroom | Onrolling → Servovovoeding & Punching → Rollforming → Punching → Snijden → Verzamelen |
| Vorming van stations | 12 rijen |
| Hoofdschacht | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Materiaal van de rol | Gcr15 lagerstaal, 0,05 mm hard gechroomd |
| Hoofdmotor | 3 kW met cycloïdale naaldwielverminder |
| Frame | 80×80 vierkant buis, verticale plaat van 14 mm dik |
| Transmissie | Sprocket + tandwiel aandrijving |
| Controlesysteem | PLC-besturingskast |
| Spanning | 380V/50Hz/3fase (aanpasbaar) |
| Productiesnelheid | 6-8m/min |
| Maatwerkgrootte | ongeveer 3,5 m × 2 m × 1,5 m |
| Configuratie van de apparatuur | Vorming van de gaskoppel, steken en snijden ×4, servofeeder, hydraulisch station, elektrische openroller ×2, elektrische roller ×1 |
| Garantie | 1 jaar gratis garantie |