| Nazwa marki: | HENGFU |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Warunki płatności: | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Materiał stosowany | Artykuły galwanizowane (0,3-0,6 mm) |
| Szerokość blachy ocynkowanej | 50-105 mm |
| Szerokość tkaniny ognioodpornej | 120-450 mm |
| Szerokość produktu gotowego | 180-600 mm |
| Przepływ pracy | Rozwijanie → Serwozadostarczanie i bicie → Formowanie rolki → Bicie → Cięcie → Zbieranie |
| Tworzenie stacji | 12 wierszy |
| Włócznik główny | Stalo Cr40, obrobione precyzyjnie |
| Materiał walcowy | Stalowe łożyska Gcr15, chromowane na 0,05 mm |
| Silnik główny | 3 kW z reduktorem koła cykloidalnego |
| Ramka | 80×80 kwadratowa rurka, 14 mm grubości pionowa płytka |
| Przekaz | Zębatka + napęd biegów |
| System sterowania | Kabina sterująca PLC |
| napięcie | 380V/50Hz/3faza (przystosowalna) |
| Prędkość produkcji | 6-8m/min |
| Wielkość maszyny | ok. 3,5 m × 2 m × 1,5 m |
| Konfiguracja urządzeń | Wykonanie obróbki, drukowanie i obcinanie matri ×4, serwozadostępnik, stacja hydrauliczna, elektryczny odwojownik ×2, elektryczny odwojownik ×1 |
| Gwarancja | 1 rok bezpłatna gwarancja |