| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Εφαρμόσιμο Υλικό | Γαλβανισμένο φύλλο (0,3-0,6mm) |
| Πλάτος Γαλβανισμένου Φύλλου | 50-105mm |
| Πλάτος Πυράντοχου Υφάσματος | 120-450mm |
| Πλάτος Τελικού Προϊόντος | 180-600mm |
| Ροή Εργασίας | Ξετύλιγμα → Τροφοδοσία servo & διάτρηση → Διαμόρφωση με κύλιση → Διάτρηση → Κοπή → Συλλογή |
| Σταθμοί Διαμόρφωσης | 12 σειρές |
| Κύριος Άξονας | Χάλυβας Cr40, μηχανουργικά κατεργασμένος με ακρίβεια |
| Υλικό Κυλίνδρων | Χάλυβας ρουλεμάν Gcr15, επιχρωμιωμένος 0,05mm |
| Κύριος Κινητήρας | 3KW με μειωτήρα πλανητικού τροχού |
| Πλαίσιο | Τετράγωνος σωλήνας 80x80, κάθετη πλάκα πάχους 14mm |
| Μετάδοση | Κίνηση με γρανάζια + αλυσίδα |
| Σύστημα Ελέγχου | Πίνακας ελέγχου PLC |
| Τάση | 380V/50Hz/3Φάσεις (προσαρμόσιμο) |
| Ταχύτητα Παραγωγής | 6-8m/min |
| Μέγεθος Μηχανής | περίπου 3,5m x 2m x 1,5m |
| Διαμόρφωση Εξοπλισμού | Κεντρικός μηχανισμός διαμόρφωσης, καλούπια διάτρησης & κοπής x4, τροφοδότης servo, υδραυλικός σταθμός, ηλεκτρικός ξετυλιχτήρας x2, ηλεκτρικός τυλιχτήρας x1 |
| Εγγύηση | 1 έτος δωρεάν εγγύηση |