| Marka Adı: | HENGFU |
| Adedi: | 1 adet |
| Ödeme Koşulları: | T/T ile önceden %30 mevduat ve sevkıyattan önce teftiş onayından sonra %70 denge |
| Uygulanabilir malzeme | Galvanizli levha (0,3-0,6 mm) |
| Galvanize Yaprak Genişliği | 50-105mm |
| Ateş geçirmez kumaş genişliği | 120-450 mm |
| Bitmiş ürünün genişliği | 180-600 mm |
| Çalışma akışı | Servo besleme ve yumruklama → Rulo şekillendirme → yumruklama → kesme → toplama |
| Stasyonları Oluşturmak | 12 satır |
| Ana şafta | Cr40 çelik, hassas işlenmiş |
| Rulo malzemesi | Gcr15 rulman çelik, 0,05 mm sert kromlu |
| Ana motor | 3KW, sikloidal iğne tekerlekli redüktör |
| Çerçeve | 80×80 kare boru, 14 mm kalınlığında dikey plaka |
| İletişim | Çubuk + vites sürücüsü |
| Kontrol Sistemi | PLC kontrol dolabı |
| Voltaj | 380V / 50Hz / 3 faz (özelleştirilebilir) |
| Üretim Hızı | 6-8m/dakika |
| Makine Boyutu | Yaklaşık 3,5m × 2m × 1,5m |
| Ekipman konfigürasyonu | Kalıplama örneği, yumruklama ve kesme matrisleri ×4, servomevratör, hidrolik istasyon, elektrikli sargı ×2, elektrikli sargı ×1 |
| Garanti | 1 yıllık ücretsiz garanti |