| Nazwa marki: | HENGFU |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Warunki płatności: | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Numer modelu | 1100 |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Użycie | Dach |
| Ramka maszyny | Ramy ze stali 350H |
| Szybkość formowania | 4-5 M/min |
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Rodzaj napędu | Napęd łańcuchowy |
| Sposób przekazywania | Elektryczne |
| Liczba zestawów walcowni | 16 Kształtowanie rzędu |
| Średnica wrotnika | Φ70 mm (włókno stałe) |
| Dostosowanie | Dostępne |
| Metoda karmienia | Podwójny ręczny stojak do karmienia (z rolką ciśnieniową) |
| Specyfikacja | 9000 mm x 1800 mm x 1700 mm |
| System sterowania elektrycznego | Komputery przemysłowe PLC |
| Pochodzenie | Cangzhou, Hebei |
| Gwarancja | 1 rok |
| Pakiet transportowy | Film z tworzyw sztucznych i drut stalowy |
| Kod HS | 8455221000 |
| Surowce | Płyty stalowe z galwanizowanej stali, płyty stalowe kolorowe |
|---|---|
| Ramka maszyny | Ramy ze stali 350H |
| Szerokość podaży | 1200 mm |