| Marka Adı: | HENGFU |
| Adedi: | 1 adet |
| Ödeme Koşulları: | T/T ile önceden %30 mevduat ve sevkıyattan önce teftiş onayından sonra %70 denge |
| Model Numarası | 1100 |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Kullanım | Çatı |
| Makine Gövdesi | 350H Çelik Gövde |
| Şekillendirme Hızı | 4-5 M/dak |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Tahrik Tipi | Zincir Tahrik |
| İletim Yöntemi | Elektrikli |
| Rulo Mill Seti Sayısı | 16 Sıra Kalıplama |
| Mil Çapı | Φ70mm (Masif Mil) |
| Özelleştirme | Mevcut |
| Besleme Yöntemi | Çift El Sallama Besleme Rafı (Basınçlı Merdane ile) |
| Ölçü | 9000mm x 1800mm x 1700mm |
| Elektrik Kontrol Sistemi | Endüstriyel Bilgisayar PLC |
| Menşei | Cangzhou, Hebei |
| Garanti | 1 Yıl |
| Taşıma Paketi | Plastik Film ve Çelik Tel Sabitleme |
| GTİP Kodu | 8455221000 |
| Hammadde | Galvanizli Çelik Levha, Renkli Çelik Levha |
|---|---|
| Makine Gövdesi | 350H Çelik Gövde |
| Besleme Genişliği | 1200mm |