| Merknaam: | HENGFU |
| MOQ: | 1 stuk |
| Betalingsvoorwaarden: | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Modelnummer | 1100 |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Gebruik | Daken |
| Machinesysteem | 350H staalframe |
| Snelheid van vorming | 4-5 M/min |
| Kleur | Op maat |
| Strijdtype | Keten aandrijving |
| Transmissiewijze | Elektrisch |
| Aantal walseriesets | 16 Rijvorming |
| Spindeldiameter | Φ70 mm (vaste as) |
| Aanpassing | Beschikbaar |
| Voedingsmethode | Doppelhands schommelend voedingsrek (met drukrol) |
| Specificatie | 9000 mm x 1800 mm x 1700 mm |
| Elektrisch besturingssysteem | Industriële computer PLC |
| Oorsprong | Cangzhou, Hebei |
| Garantie | 1 jaar |
| Transportpakket | Plastic film en staaldraad vastgemaakt |
| HS-code | 8455221000 |
| Grondstoffen | Gegalvaniseerde staalplaat, kleurstaalplaat |
|---|---|
| Machinesysteem | 350H staalframe |
| Breedte van de voeding | 1200 mm |